خوش آمديد!
05:04 دوشنبه 7 فروردين ماه ، 1396
جستجو


حامي سايت

ka2shop.com

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.

نرم افزار تقویت حافظه جی 5


نرم افزار تقویت حافظه جی 5 www.freep30.com
توضیحات برنامه از زبان شرکت سازنده:
فکرافزار جی 5، طرحی نوین در یادگیری است که توسط آقای مالکی ایجاد شده و در حال حاضر به عنوان برترین روش برای تقویت حافظه مورد استفاده قرار میگیرد. نحوه کار و چگونگی استفاده از این تکنولوژی را از زبان خود آقای مالکی ببینید.
1-فکر افزار جی 5 چیست ؟
جی 5 یک «روش-وسیله» کمک آموزشی است که به شما کمک می نماید مطالب را از حافظه کوتاه مدت به دراز مدت منتقل نمایید . از جمله مزایای این روش منحصر به فرد ، سادگی و در عین حال تاثیرات بسیار عمیق و تبدیل یادگیری به امری شبیه بازی است .
جی 5 مخفف ؛ جعبه یادگیری5 خانه ای است. «جی 5 » پس از طی مراحل تکاملی تحت شماره 31350 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به عنوان «اختراع» به ثبت رسیده است .«جی 5 » دارای تاییدیه رسمی دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش نیز می باشد .
2-مدلهای جی تا B2, A1,A2, چه فرقی دارند ؟

 برای دانلود برنامه بر روی ادامه  کلیک کنید...انواع فکر افزار جی 5 به ترتیب جدیدترین و کاملترین مدل عبارتند از : جی تا ،. B2, A1,A2 در حقیقت اگر چه انواع «جی 5 » بر یک پایه استوار هستند امّا هر کدام نسبت به نوع قبلی ، دارای مزایا و وسایل جانبی بیشتری می باشند . جی تا کاملترین نوع تولید شده فکر افزار جی 5 تا به حال می باشد و در ساخت و تولید آن از کلیه تجربیات 9 سال اخیر استفاده شده است . توضیحات مفصلتر در مورد مزایای فکر افزار جی 5 مدل جی تا را می توانید در صفحه3 و4 همین راهنما در قالب مصاحبه ی آقای مهدی مالکی نژاد (مبتکر و مخترع این وسیله در ایران ) که پیش از این در مجلاتی از قبیل خانواده سبز منتشر شده است ، مطالعه نمایید . همچنین توضیحات در مورد مدلهای B2 , A1 , A2 در صفحه ی 14 بروشور رنگی موجود است .
در جدول شماره یک همین راهنما (صفحه 6 ) انواع فکر افزارهای جی 5 با هم مقایسه شده اند.
توصیه بسیار مهم :به کلیه عزیزان علاقمند به فکرافزار جی 5 توصیه اکید می کنیم در صورتی که تمایل به استفاده از فکرافزار جی5 دارید از مدل «جی تا » استفاده کنید و از مزایای فراوان آن بهره برداری نمایید.
3- یک نفر چند فکر افزار «جی5» لازم دارد؟
برای شروع استفاده از فکر افزار جی5 استفاده از یک مدل برای یک نفر کافی است و همانطور که گفته شد توصیه می شود که از مدل «جی تا» استفاده شود هر چند مدل های دیگر نیز کاملاً قابل استفاده اند ، اما «جی تا» کامل تر است. به هر حال احتیاج به تهیه همزمان چند مدل فکر افزار «جی5» برای یک نفر نیست و تنها یک مدل در شروع کار کافی است.
4- جی برگ چیست؟
روش انجام کار در فکر افزار «جی5» در تمام مدل ها مبتنی بر نوعی فیش نویسی بسیار ساده می باشد که در لوح فشرده VCD ، نوار کاست و کتاب راهنما چگونگی انجام آن توضیح داده می شود. به این فیش ها که در داخل فکر افزار «جی5» استفاده می شوند (همراه با مدل های مختلف) "جی برگ " می گویند. وقتی فردی یکی از مدل های فکر افزار «جی5» (جی تا ، B2 , A1 , A2 ) را تهیه می کند ، جی برگ ها به صورت خام و بدون داشتن هیچ گونه نوشته ای همراه بقیه اجزاء فکر افزار «جی5» در اختیارش قرار می گیرد و خود او به ترتیبی که آموزش می بیند (توسطVCD - نوار کاست - دفترچه) شروع به جی برگ نویسی می نماید.www.persiandown.com
5- جی برگهای آماده (مثل فیزیک، شیمی و غیره) کدام هستند؟
در حالت معمول جی برگ نویسی بر عهده فرد می باشد، اما جی برگ هایی نیز از سوی خود ما به صورت آماده (فیش آماده) و عمدتاً در زمینه کتاب های درسی راهنمایی ، دبیرستان ، کمک آموزشی زبان و .... آماده و تولید شده است که به این جی برگ های آماده «جهت» گفته می شود. (جهت؛ مخفف جی برگ های هدف دار تخصصی است) کسانی که از جهت ها (جی برگ های آماده) استفاده می کنند، فیش نویسی (جی برگ نویسی) نمی کنند. لیست کامل عناوین و مشخصات جهت ها (جی برگ های آماده) در ادامه همین راهنما در جدول شماره 4(صفحه 8 و 9) آورده شده است.
تذکر 1 (بسیار مهم) : عمده تاثیر جهت ها(جی برگ های آماده ) در استفاده آنها درون فکر افزار «جی5» خلاصه می شود. بنابراین لازم است عزیزان علاقمند، قبل از هر اقدامی برای تهیه «جهت» (جی برگ های آماده) حتماً فکر افزار «جی5» (ترجیحاً نوع جی تا) را تهیه نمایند. تهیه «جهت» (جی برگ های آماده) بدون تهیه فکر افزار «جی5» تقریباً هیچ کاربرد موثری ندارد، درست مثل اینکه شما بنزین را بخرید بدون آنکه ماشینی داشته باشیم ، که در اینجا بنزین همان «جهت ها» و ماشین همان «فکر افزار جی5» می باشد!
تذکر 2 : توصیه می شود علاقمندان، ابتدا فکر افزار «جی5» (ترجیحاً نوع جی تا) را تهیه نمایند و طبق آموزش هایی که می بینند خود اقدام به جی برگ نویسی بنمایند ، اما اگر با مشکلاتی از قبیل کمبود وقت و ... روبرو هستند و نمی توانند جی برگ نویسی کنند و یا می خواهند جی برگ هایی را که نوشته اند با «جهت» ها مقایسه نمایند، اقدام به تهیه «جهت» نمایند.
6- فکر افزار «جی5» مخصوص چه سنین و مقاطع تحصیلی است؟ آیا استفاده غیر درسی هم دارد؟
فکر افزار «جی5» به تمامی افرادی که با یادگیری سرو کار دارند در هر سن و مقطعی (ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان ، پیش دانشگاهی ، دانشگاهی و مقاطع تکمیلی و غیره) توصیه می شود و کاملاً قابل استفاده است ، همچنین به طور همزمان برای چند درس نیز قابل استفاده می باشد. همین طور استفاده از فکرافزار جی5 به هیچ عنوان محدود به «درس» نمی باشد بلکه در مواردی از قبیل: حفظ قرآن کریم، یادگیری زبان های خارجی ، به خاطر سپاری مطالعات غیر درسی و غیره نیز کاملاً کاربرد دارد و اکنون هزاران نفر در کشور وجود دارند که از این راه به موفقیت های بزرگی دست یافته اند.

 توجه: اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.
سایت سازنده: www.malekig5.com

              


حجم 38.9 MB
لینک دانلود - سرور سایت
لینک دانلود - Megaupload
لینک دانلود - Mediafire
لینک دانلود - Rapidshare

 پسورد: www.persiandown.com

نحوه نصب:  فایل ایمیج سیدی را لود نمایید

                      

                        

 کلمات کليدي :
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 13 اسفند ماه ، 1386 توسط admin  چاپ مطلب

مرتبط با موضوع :

 دانلود رايگان فرهنگ لغات چند زبان مختلف به ف  [جمعه، 31 ارديبهشت ماه ، 1389]
 قورباغه و برآورده کردن آرزوهای یک زن  [پنجشنبه، 28 آذر ماه ، 1387]
 آموزش زبان نصرت 2 براي موبايل  [دوشنبه، 27 آبان ماه ، 1387]
 کتاب شاهنامه - حکیم ابوالقاسم فردوسی  [پنجشنبه، 26 ارديبهشت ماه ، 1387]
 دانلود آموزش زبان نصرت(درس شصت تا نود)  [جمعه، 2 فروردين ماه ، 1387]
 دانلود رایگان آموزش تقویت حافظه نصرت  [دوشنبه، 13 اسفند ماه ، 1386]

نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : hot98nov
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

كمك (امتیاز : 1)
توسط polymer87 در مورخه : دوشنبه، 15 فروردين ماه ، 1390
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
با سلام من آموزش زبان نصرت رو ميخوام ولي پيدا نمي كنم قسمت اول تا 30 رو ميخوام اگه ممكنه برامون بذارين با تشكرجی5 (امتیاز : 1)
توسط jjjjjjjjj در مورخه : سه شنبه، 26 بهمن ماه ، 1389
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
دانلود آن غیر فعال است برای اطلاعات بیشتر به سایت(www.malekig5.com )مراجعه کردم .سایت خیلی خوبی است و جی5و خودآموز زبان آن را خریدم و در حال استفاده هستم . خوبه فکر کنم بالاخره بتونم انگلیسی مکالمه کنم.نوید (امتیاز : 1)
توسط navidibi در مورخه : چهارشنبه، 9 آذر ماه ، 1390
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سایت رسمی دانلود و آموزش نرم افزار جی 5 http://g5-free-download-software.ir


امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 3.78
تعداد آراء: 99


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

اشتراک گذاري مطلب